Aldılma şüphesinden kurtulmak için dedektif tutmak

'Site Tanıtımları' forumunda dedektif tarafından 3 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. dedektif

  dedektif Yeni Technolatçı

  Katılım:
  3 Ekim 2020
  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  kadıköy
  Aldatılma şüphesi ve bu şüpheden kurtulmak
  Sadakatsizlik acı bir tecrübedir. Bazı evliliklerde eşlerin hale tepkisi sebebi ile daha kuvvetli yanlışlardan ders almış bir evlilik devamı olurken bazıları dağılabilir.. Belki de sadakatsizliğin en kötü yönlerinden biri ondan şüphelenmek, ancak partnerinizle yüzleşmek ona beni aldatıyormusun sorusunu sormaktan utanmaktır. Aklınızda bu soru ile yaşam sürdürmek sizi yıpratır.Bu bozukluğun yanıtı her vakit evet olmadığını unutmamalısınız belkide lüzumsuz bir üzüntünün kuşkunun esiri olmuş olabilirsiniz. Bir kez öğrendikten sonra, ilişkinin ilerleyişi ile alakalı ne yapacağınıza daha net karar verebilirsiniz.
  Belirsizliğin Evliliğinizi Mahvetmesine İzin Vermeyin!
  Eşinizin size karşı dürüst olmadığından sizi aldatıyor olabileceğinden şüpheleniyorsanız, Akçayel özel dedektif bürosu nu tutmayı düşünün.
  Bir Aldatma Araştırmacısı Tutmanın Yararları
  Potansiyel olarak aldatan eşlerin partnerleri, profesyonel araştırma hizmetlerinden ayrıntılı şekillerde yararlanır. Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasının bir takıp sebepleri şunlardır:
  İçiniz rahat olsun . İster bir şeyleri hayal ediyor olun, ister şüphelerinizde tamamıyla doğru olun, gerçekte neler olup bittiğini bilmek güzel. Şüpheli eşler ya da partnerler de soruşturmada masum bulunurlarsa bundan faydalanabilirler.
  İlişkiniz normal şekilde devam edebilir. Özel dedektifi işe alan kişi partnerine karşı yenilenmiş bir güven duygusu kazanabilir ve hiçbir vakit bir araştırma hizmeti yaptırdığını söylemek mecburiyetinde kalmaz .
  Boşanma ya da çocuk velayeti davasında sadakatsizliği ispatlamak . Kanıtlanmış sadakatsizlik, bu tür meşru davalarda sonucunu etkileme potansiyeline sahiptir. Yasal konular söz konusu olduğunda, meşru her türlü imkân değerlendirilmelidir.
  Neden Akçayel özel dedektiflik bürosu ile anlaşmalısınız?
  Aldatan bir eş incelemesindan gelen iç huzuru ararken, iş hedefiyle doğru dedektifi bulmak mühimdir. Bizi namacıyla seçmelisiniz:
  Eşsiz tecrübe. Akçayel özel dedektiflik bürosu ile çalışmaya başladığınızda, bu mevzuya nasıl yaklaşılacağını tam olarak bilen oldukça tecrübeli bir dedektif ve ekibi ile karşılaşırsınız. Dedektif ofisimizde sadakatsiz bir eş araştırmasında sırasında, vakaya atanan araştırma ekibi , gerçeğe ulaşmak hedefiyle en son gözetim teknolojisini kullanarak sizin amacıyla gereken en büyük özeni gösterecektir.
  En iyi teknoloji. Özel dedektif ekibimiz , yüksek teknolojili gözetim ekipmanına ve kaynaklara erişebilir - bu da soruşturmanın sonuçlarının doğru olmasını sağlar.
  Tamamen sağduyulu. dedektiflik ofisimiz bir aldatma soruşturmaı sırasında müvekkilimizin mahremiyetini korumanın ve eşlerine soruşturma yapıldığını bildirmemenin asli olduğuna inanan bir şirkettir. Bu bizim bir numaralı önceliğimiz müşterimizin gizliliğidir.
  Yasal yardım. Eşinizin ya da partnerinizin gerçekte aldattığı keşfedilirse, elde edilen görsel bilgi ve belgeleri avukatınıza teslim ederek boşanma davasında kullanabilirsiniz.
  Özel dedektif seçerken kesinlikle özen gösterin ilk görüldüğü firmayı arayıp anlaşmayın.
  Önemli Bir Hile Nasıl Yakalanırız?
  Eşinizinizin sadakatsizliğinden şüpheleniyorsanız, bu problem amacıyla daha çok endişelenmeyin , vakayı kendiniz çözmeye çalışarak vaktinizi boşa harcamayın. Aldatan eşler sinsidir ve bu tür düşüncedeki arkadaşlarının fikirleri tarafında keşfedilmekten uzak durmak hedefiyle kendilerine yöntemler geliştirirler. Özel dedketiflik ofisimiz senelerce bu hususta tecrübe kazandığı amacıyla hilelerini ve onları nasıl çözebileceğimizi biliyoruz ve doğru bir araştırma tekniği belirleyeceğimizden emin olabilirsiniz.
  Attığımız Adımlar
  Özel dedektiflerimiz, aldatan bir eş ya da partnere bakarken aşağıdaki adımları atar:
  Söz konusu kişi ile alakalı arka plan bilgi kapasitesi (bu şüpheye nasıl kapıldığınzı elindeki doneler) Yasaların izin verilen şekilde kişinin hareketlerini gözlemleme
  Bunu, bu kişinin aldattığından ya da aldatmadığından emin olmak hedefiyle yeterli bir vakit yapmaktayız.. Araştırılan kişi bu prosedürü muhakkak bilmez..
  Kullandığımız Teknoloji
  Özel dedektifler fotoğraf ve / ya da video çekebilir. Fotoğraflar ve videolar, Bu görsel belgeler sadakatsizlik durumunun olup olmadığı ile alakalı size ispat sağlar.
  Aldatan eşlerin genellikel yaptıkları
  İlişkinizde sadakatsizlikten şüphelenmek hedefiyle somut bir sebebiniz var mı? Yoksa sadece içgüdüsel bir his mi? Her iki durumda da gerçeği bilmeden günlük hayatınıza devam etmek işkence olabilir. Öte yandan, problemle yüzleşmeden at gözlüğü takıp hayatınıza devam etmenin en iyi yolu olduğunu hissedebilirsiniz. Yine de, eşiniz aldatıyorsa, bunun acı verici duygusal yansımaları olabilecek bir problema geçici bir çözüm olduğundan emin olabilirsiniz. Tek seçeneğiniz gerçeği ortaya çıkarmaya çalışmak . Bazı işaretlerini arayarak başlayalım:
  Olağandışı Telefon Etkinliği
  İster inanın ister inanmayın, sadece telefon hareketlerini izleyerek, ilişkinizin haline dair bazı ipuçlarını açığa çıkarabilirsiniz. Örneğin, eşiniz özel olarak sizden uzakta bahsetmek istiyorsa, bunun iyi bir sebebi olabilir. Bundan ileri telefon görüşmesinde ne yaptıklarını görmek hedefiyle izleyin. Eşiniz işitme mesafesinin dışına çıkarsa, saklayacak bir şeyi olabilir.
  Evde Kavgacı Davranış
  Siz ve eşiniz küçük şeyler ile alakalı tartışıyor musunuz? Eşiniz bilgisayarını sizden saklıyor mu? Bu argümanları her vakit kışkırtan onlar mı görünüyor? Öyleyse, eşiniz karamsar olabilir ve suçunu size yansıtmaya çalışıyor olabilir.
  Bu ve aynısı hallere ilgi etmek sizin amacıyla iyi bir başlangıç , gerçeği kendi başınıza keşfetmenin kusursuz bir tekniği yoktur. Yanlış bir suçlama yaparak partnerinize ya da ilişkinize zarar vermemenizi dayanıklıak hedefiyle tarafsız bir bakıştan daha çoksına gereksiniminiz var. Profesyonel bir özel dedektif ile çalışma gereksiniminiz var, çünkü söz konusu aldatma soruşturmaları olduğunda, doğruluk mühimdir. Bize 7 gün 24 saat etkileşim numalarımızdan ulaşabilir sormak dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. istanbul dedektif
   

Bu Sayfayı Paylaş