Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin Yapılacaklar?

'Site Tanıtımları' forumunda sosyalhaber tarafından 26 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu

 1. sosyalhaber

  sosyalhaber Yeni Technolatçı

  Katılım:
  9 Mayıs 2021
  Mesaj:
  26
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Gaziantep
  Sizde ailenizle birlikte yurtdışında yaşamak istiyorsanız, fakat eşiniz orda siz burada iseniz ve Aile Birleşimi vizesi almak istiyorsanız öncelikli olarak yapacağınız konu A1 seviyesinde bilmeniz gereken yabancı dildir.

  Elbim’in yoğun Almanca Kursu, Almanya'da yaşamanın temel dil engelleri ve zorlukları konusunda size rehberlik edecek deneyimli bir öğretmen tarafından verilmektedir. Kursun sonunda, yeni öğrenilen dilde basit günlük konuşmalar yapabilecek ve gelecekteki Almanca çalışmalarınız için mükemmel bir temel sağlayacak gerekli kelime dağarcığına ve sağlam gramer bilgisine sahip olacaksınız.

  İngilizce kursu neden gereklidir. Dünya çapında en çok kullanılan ve konuşulan dildir. Dünyadaki her beş kişiden biri ya konuşabiliyor ya da anlayabiliyor, bu yüzden seyahat ve iletişim için kullanışlı oluyor. İngilizce öğrenmek aynı zamanda kariyerinizi ilerletmek ve özellikle iş ortamında, çok kültürlü bir şirkette veya yurtdışında çalışırken iş bulma şansınızı artırmak için harika bir yoldur. İngilizce öğrenen biri olmak, sizi iki dilli veya daha fazlası olma yolunda ayarlayarak dil kapasitenizi artırmanın harika bir yoludur.

  A1 Almanca Kursu ile Almanya Aile Birleşimi ve A1 İngilizce Kursu ile İngiltere Aile Birleşimi vizesi alarak tüm dünyada geçerli olan Elbim A1 vize sınav merkezi sayesinde sizde zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz.
   

Bu Sayfayı Paylaş