Ahşap Çatı Merdiveni - Catimerdivenfiyatlari.com

'Site Tanıtımları' forumunda Kurt tarafından 5 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

 1. Kurt

  Kurt Yeni Technolatçı

  Katılım:
  21 Mart 2019
  Mesaj:
  13
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Ankara
  Site Adı : Catimerdivenfiyatlari.com

  Site Konusu : Çatı Merdiveni - Catimerdivenfiyatlari.com

  Site Açılış Tarihi : Temmuz 2010

  Site Tanıtım Mesajı : Catimerdivenfiyatlari.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile çeşit çeşit çatı merdiveni inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Çatı merdiveni firmasıyla iletişime geçerek, bu çatı merdivenleri arasından dilediğinize sahip olabileceksiniz. Çatı merdiven fiyatları müşterilerine birinci sınıf kalitede çatı merdiveni sunmaktadır.

  Çatı merdivenlerinin 150-200 kg arası yük taşıma kapasitesi vardır. Bahsedilen bu kapasiteye kadar güvenli bir taşıma göstermektedirler. Herhangi bir risk meydana gelmemesi adına sınıra dikkat edilmelidir. Merdiven sisteminin iki yıl garantisi bulunup odanıza en uygun ölçüler de merdiven yapılmaktadır. Bahsettiğimiz çatı merdivenleri, sizlere oldukça fazla kolaylık sağlayacaktır. Böylelikle odalarınızı daraltmadan çatı katı merdivenlerinizi kullanabilecek ve kullanımı bittikten sonra tekrar yerine kaldırabileceksiniz. Bu kolaylıklarından yararlanarak daha rahat bir yaşam sürebilirsiniz. Bu merdivenler arasında ahşap çatı merdivenleri de yer almaktadır. Ahşap ya da metal olarak bu merdivenlerden sahip olabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kurulan web sitemiz üzerinden ister ahşap ister metal çatı çıkış merdiveni hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Çatı merdiveni için sizlere gayet kullanışlı olan metal ve ahşap çatı merdivenleri hizmetlerini sunmaktayız. Bahsetmekte olduğumuz hem ahşap hem de metal olan çatı merdivenleri katlanabilir özelliğe sahip olmak ile birlikte, sizlere kullanım kolaylığı sunmaktadır. Böylelikle çok fazla yer işgal etmeden, çatılarınıza merdiven kurarak çıkabilirsiniz. Kullanımdan sonra ise katlanma özelliğinden yararlanarak işlemleri kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş