Açık Parfüm Kodları

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 27 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  573
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Açık parfümler kapalı parfümlere göre çok daha fazla tercih edilebilmektedir. Bunun nedeni ise açık parfümlerin daha uygun fiyatlar ile satılarak daha ulaşılabilir fiyatlarda olmasıdır. Bir çok insan açık parfüm çeşitlerini sıklıkla kullanmaktadır. Açık parfüm kodları tüm parfüm açık parfüm satıcılarında hemen hemen aynı olabilmektedir. Bu neden ile her hangi bir mağazada satın aldığınız parfümü farklı bir mağazada da bulabilmeniz mümkün olabilmektedir.

  En çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Bargello markası açık parfüm alanında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürmektedir. Bu neden ile Bargello parfüm kodları en kolay bulabileceğiniz parfümler arasında yer almaktadır.

  Açık Parfüm Kodları Nasıl Öğrenilir?
  Birçok açık parfüm satan mağaza ve bir çok marka bulunabilmektedir. Her markanın parfüm kokuları farklılık gösterebilmektedir. Fakat mağazalarda bulunan parfüm kodları bir biri ile benzerlik gösterebilmektedir. Bu neden ile her hangi bir mağazadan almış olduğunuz parfümü farklı mağazalarda bulabilirsiniz. Açık parfüm kodlarını satın almış olduğunuz parfümün üzerinden öğrenebilirsiniz. Parfümün üzerinde yer alan bilgilendirme haricinde mağazalarda bulunan parfüm kodu kataloglarından da kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  Markaların isimleştirmiş olduğu parfüm kokularını çeşitli mağazalarda marka ismi olarak değil parfüm kodu olarak yer alabilmektedir. Bu nedenden dolayı kullanmak istediğiniz parfüm kodunu öğrenmeniz gerekebilmektedir. Parfüm kodunu öğrendikten sonra parfümünüzü hemen hemen birçok mağazada kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş