A1 Eğitim Sertifikası Alma Kursu ile Yurtdışında Yaşayabilirsiniz

'Site Tanıtımları' forumunda sosyalhaber tarafından 28 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu

 1. sosyalhaber

  sosyalhaber Yeni Technolatçı

  Katılım:
  9 Mayıs 2021
  Mesaj:
  26
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Gaziantep
  İngilizce dil eğitiminde 30 yılı aşkın uzmanlığımız var. Uzmanlar tarafından tasarlanan çevrimiçi İngilizce sınıflarımız ve İngilizce Kursu ile ingilizce iletişim becerilerinizi geliştirmeniz için güvenli ve kapsayıcı bir öğrenme topluluğu sağlar.


  Aile Birleşimi Vizesi ve Almanca sınavları konusunda uzun yıllar tecrübeye sahip, deneyimli ve uzman kadrosu ve altyapısıyla A1 Almanca sınavlarına yönelik eğitim hizmeti sunmaktadır. Almanya’da yaşamlarına aileleriyle birlikte devam etmek isteyen vatandaşlarımızdan vize başvuruları sırasında dil yeterlilik sertifikası talep edilir. Kişinin gidiş amacına göre düzeyi belirlenen dil sertifikalarını Elbim’den alabilirsiniz.


  Almanya Aile Birleşimi vizesi sayesinde sizde ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte yurtdışında yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Almanca A1 Sertifikası almak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. A1 vizesi ile gittiğiniz ülkeden de online eğitimleri sayesinde kendinizi geliştirmeye devam edebilir ve aldığınız eğitim sayesinde bulunduğunuz ülkede sınava girebilir, oturum alabilirsiniz.


  A1 İngilizce Kursu ile İngiltere Aile Birleşimi vizesi alarak tüm dünyada geçerli olan Elbim A1 vize sınav merkezi sayesinde sizde zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz.

  Elbim’in yoğun Almanca Kursu, Almanya'da yaşamanın temel dil engelleri ve zorlukları konusunda size rehberlik edecek deneyimli bir öğretmen tarafından verilmektedir. Kursun sonunda, yeni öğrenilen dilde basit günlük konuşmalar yapabilecek dereceye ulaşmış olacaksınız.
   

Bu Sayfayı Paylaş